Reply on: M #4154:
Hádam okrem Košíc každý. Konkrétne teda tie mám zafixované, ako konštatne "oplagátované".
no to urcite... ale je ich aj dost ktorym to prekaza....
ako to mozes tvrdit? si si isty? a aky bol ten dovod?
dnes pre zmenu nesiel spoj c. 24 o 6.01 z Klokociny vobec.... aha iny sofer. Este, ze siel spoj dalsi. Niektori nestihali, ale no co uz... ? Opat bez vysvetlenia...Ale ten dalsi ma asi viac casu, zastal presne tam kde mal.
M
Skôr je tu iný problém. BOLO by možné, aby boli v busoch propagované letáky o slušnom správaní, ako som dávnejšie písal? Pretože realita je dosť kruá, mladí takmer ignorujú starších a moja sestra je zdesená, keď ako tehotnú v 9. mesiaci nebol schopný nik pustiť sadnúť si a v pondelok nebol nik schopný pomôcť vystúpiť s kočíkom. ?
Určite by to bolo lepšie ako nezmyselné poézie.
Letáky aké by mohli byť inšpiráciou:
http://dpp.cz/cz/tc-zasady.htm