Reply on: 155 #4139:
Nebudeš veriť, ale sú cestujúci a nie je ich málo, ktorí majú pre toto pochopenie. Skús si predstaviť, že by si Ty čakal na ten autobus(na stanici)... Tiež by si bol rád, že vodič stiahol meškanie o 2-3min.(minimálne) takýmto spôsobom.
no to urcite... ale je ich aj dost ktorym to prekaza....Môžeš si byť istý, že to nebola chyba vodiča...
ako to mozes tvrdit? si si isty? a aky bol ten dovod?Ubezpečujem Ťa, že žiadny zdravý životný štýl sme Ti nechceli nanútiť. Naozaj!
? Dakujem!
bubboo