Reply on: Vladimír #3362:
a toto je asi o tom, ze prestupuj, kolko vladzes.. to je velmi dobry navrh!!! ? no comment
Prednosť pred oznaèovaèmi kariet majú z toho dôvodu ako som vysvetlil. Nevidím dôvod pre montáž nových oznaèovaèov, no oznaèníky zastávok je treba ako so¾.
ivan