Reply on: vjMTV #3354:
Jojóój... čo všetko by som si ja predstavovať vedel.Namiesto toho skús známych presvedčiť, aby tou L14 viac cestovali, lebo ako tak pozerám na jej obsadenosť, nerád by som v budúcnosti riešil jej obmedzovanie.
Re #3355 TeBeCe: Alebo tak...
Re #3357 Kalimero: Nechcem byť skeptik, ale som zvedavý ako dlho vydrží. Úprimne som chcel, aby v Nitre bola nočná doprava, pravidelná a slušná, no toto na mňa pôsobí dosť zvláštne. Ale inak nič v zlom.
Pozerám, vzadu to má nejaký spojler, žeby tuning?
vjMTV
04:40 58
05:05 10 17 29 35 45 58
06:05 10 15 25 30 40 50
07:00 10 20 30 40 50 58
08:05 17 25 35 45 55
09:05 17 25 35 45 55
10:05 17 25 35 45 55
11:05 17 25 35 45 55
12:05 15 30 45 50 55
13:05 10 17 27 37 47 57
14:05 10 17 27 33 40 45 55
15:05 10 17 27 33 40 45 55
16:05 17 27 37 47 57
17:05 17 27 37 47 57
18:05 17 27 37 47 57
19:15 30 45
20:00 15 30 45
21:00 20 40
22:00 20 40
23:00 20