Reply on: ivan #2409:
Ujuj. Veľmi pekná definícia - bohužiaľ. Vždy ma udivoval rozdiel medzi veľmi pekným vzhľadom NR a jej totálnou zaspanosťou. Myslím, že by ste mohli mať družobné mesto Zlín - to je v tomto veľmi podobné. Ale zase tam majú trolejbusy a luxusnú MHD:-P.
vjMTV