Dnes som isiel z mesta, konkretne som nastupil na Frana Mojtu na 9 a vystupil na Hviezdoslavovej III. presne o 18:08. Evidencne cislo autobusu je NR-174AP. Totiz takuto jazdu vodica autobusu som este nezazil. Do zakrut sa hnal a cely autobus sa doslova naklanal, po hviezdoslavovej triede medzi jednotlivymi zastavkami (Hviezd. I. az II.) sa hnal rychlostou okolo 60km/h mozno aj viac. Cesta hrozy doslova.
Chcel by som sa tiez kompetetnych opytat, ze ci nejako napomenu takychto vodicov, ked vidia aj ked len jeden (odo mna) prispevok so staznostou.
Dakujem
S pozdravom
Lincolnik
Chcel by som sa tiez kompetetnych opytat, ze ci nejako napomenu takychto vodicov, ked vidia aj ked len jeden (odo mna) prispevok so staznostou.
Dakujem
S pozdravom
Lincolnik
Tak inokedy.
slniecko
P.S: len tak dalej