Bomba na nitrianskej stanici nebola, meškalo 16 vlakov
http://www.bleskovky.sk/akt/419758/Bomba_na_nitrianskej_stanici_nebola_meskalo_16_vlakov
http://www.bleskovky.sk/akt/419758/Bomba_na_nitrianskej_stanici_nebola_meskalo_16_vlakov

slniecko
P.S: nevyriesilo by tie zapchy 12-tky napr. pridanie nejakeho spoju navyde v tom case? to len preto aby sa ti ludia necitili ako dobytok v prepravnych vozoch... ? a to nechcem nikoho urazat!