Zdravím páni,
pozerám, že sa plánuje nové vybavenie do autobusov....
ale odhrabať aspoň stanicu nemá kto.
pozerám, že sa plánuje nové vybavenie do autobusov....
ale odhrabať aspoň stanicu nemá kto.
veď o to tu ide... prajem veľa šťastia v roku 2019 a spolu s tým budúcnosť lepšiu od minulosti
Toom