Reply on: Vladimír #21720:
Neviem, to ze niektori zamestnanci maju ine obcianstvo mi pride uplne normalna zalezitost a pride mi trochu bizarne ze sa z toho robi "tema"
Ale mozno len zijem v inej kulturnej bubline.
Ale mozno len zijem v inej kulturnej bubline.
Peterzm