Reply on: 810zssk #21721:
Pre ľudí je nezvyk, aby im šofér napríklad odpovedal lamanou slovenčinou, prípadne dobre nerozumel, ak sa náhodou niekto spýta čo ja viem na smer, prestup (otázky typu idete cez Polikliniku, prípadne nejaké miestne názvy ako "stojíte pri Priori?"), takže je lepšie, aby takáto skutočnosť bola verejnosti oznámená si myslím, pretože už vidím, ako by ľudia rozprávali, že čo to Arriva zamestnáva za ľudí, že im nerozumejú.. aspoň môj uhol pohľadu na vec..
Ale mozno len zijem v inej kulturnej bubline.
Davidoshmhd