Reply on: SorNB18 #21010:
Na akom voze jazdíte?
. Alebo vieš čo? Mám lepší nápad. Choď si to raz vyskúšať miesto neho a uvedomíš si že aj vodič je len človek a nie stroj a sem-tam sa stane že sa pozabudne.
a SAD Nitra mozno preto ze uz vtedy zacali spolupracu
SorNB18
S499.1023 : S ublíženeckým postojom? Pokiaľ nevypisuje sťažnosti na Arrivu a nikoho za to ned*bú, tak je to v poriadku, netrápi ma to. Ale tebe by sa tiež nepáčilo, ak by prišla sťažnosť a dostal by si zrážku zo mzdy len za to, že nejaký cestujúci neprehĺtol, že si zo zástavky odišiel o pár sekúnd skôr.