Reply on: henko151 #20904:
Vanhool to včera vzdal aj na Kmeťovej, podľa turnusu mal ísť až na Viničky. Vyložil cestujúcich a odišiel niekam, smer ŽST Mlynárce. A potom sa prázdny vrátil na Kmeťovu. Budú sa Vanhooly ešte v zime zaraďovať na linku 32? Včera to nedopadlo dobre.
Vladimír