Reply on: S499.1023 #20884:
Iste, ale myslím, že spomedzi všetkých spomenutých má asi najlepší pomer hluku a výkonu. Vanhooly možno sú tichšie, ale zďaleka si k nim vodiči nedovoľujú to, čo k SORkám. Vanhooly sú skrátka odsúdené na pomalú jazdu. ☺
irizar