Reply on: pocestny #20488:
Dopravca je pripravený začať prevádzkovať nočné spoje, ak si ich Mesto objedná. V minulosti sa to už celkom reálne riešilo, potom z toho zišlo. Aktuálna politická situácia je taká, že nepredpokladám akékoľvek rozširovanie prevádzky MHD.
Vladimír
Obávam sa však, že práve spomínaná neprehľadnosť úseku bude dôvodom, pre ktorý na zriadenie zastávky nedajú súhlas policajti. A ak by aj, ďalším bojom budú náklady na vybudovanie nástupíšť a hlavne hľadanie pozemku, kde nebude zastávka nikomu prekážať.