Ide o Kláštorskú ulicu, veľmi chýba zastávka pri výjazde z Hornohorskej ulice, linka 1, 9. Ľudia z Hornohorskej, a okolitých ulíc, musia ísť na autobus po neprehľadnej ceste (kde kvôli kríkom nie je vidno do zákruty), ani na jednej strane nie je chodník a ísť s malým dieťaťom na autobus po ceste je veľmi nebezpečné.
irizar
Sa máte na čo tešiť. Hlavne tá veta ako je mesto jedno kto a na akých autobusoch to bude jazdiť, hlavne že to bude lacné napovedá veľa.