Reply on: TeBeCe #1937:
opravujem, linka 12 ma od MU odchod 6 minut po prichode linky 21 v pracovnych dnoch a 5 minut po prichode cez vikend...
(zastávka/zástavka, Dražovce/Drážovce, Ivanka/Ivánka, Bohúňova/Bohúňová...)
Vladimír
Nateraz už teda zmena L1 nie je možná. Spoj o 6.42 zo stanice vykonáva vozidlo, ktoré cez prázdniny nie je v prevádzke a ani ma nenapadá iné, ktoré by mohlo tento spoj vykonať. Okrem toho, ak by som sa chcel trochu obhájiť, povedal by som, že nie je technicky možné, aby, ak pracovná doba v LÚ začína o 7.00 h, na Zobor v priebehu pár minút prichádzali autobusy zo všetkých kútov mesta. Zatiaľ majú pracovníci možnosť použiť autobusy iných liniek alebo skorší spoj L1. Napokon, ani dnes 1-tka pred siedmou hodinou na Zobor nejde.
Hmm... Špecializovaná nemocnica sv. Svorada? No, čo už... beriem to tak, že pre väčšinu ľudí to aj tak zostane "liečebák"