Reply on: Vladimír #1889:
Sorry,ja som nevedel,ze pracujete v takych naozaj tazkych podmienkach.Ja som bol v tom,ze bude platit ten CP,co bol zverejnený ako návrh /len so niekolkymi zmenami/ a preto som nerozumel,preco to trva tak dlho.Tak este raz sorry a drzim palce,aby vysledok vasej prace bol co najprijatelnejsi pre nas.
?
VLK