dobry den ako ja nechcem odcudzovat ale nedal by sa na orechac davat zvlast autobus alebo vobec? ako nechcem byt rasista ale ked nastupujem z mojim dietatom kazdy tyzden 2x do autobusu nikdy neni prazdni a stojim s nim az pri dverach lebo ich je plny autobus.... nedalo by sa to nejako zmenit.... dakujem vasa cestujuca ? ?
a nie v sedle
lenulik1233