Reply on: SiTy #18113:
ako to hej mate pravdu a hlavne 26 smer mesto alebo aj smer cerman ....sami rom ta sedi samy smrad je tam to ako nemoze tam chodit nejak zvlast bus? vsak to sa niekedy neda tristo kocikov tam maju a ja ako matka nemozem ani poriadne s kocikom nastupit ci ako mam volat na sadku ze budem nastupovat s kocikom aby sofer vedel romom dovolit iba max 2kociky alebo ako?
a nie v sedle
Pilgrim