Aj ja dufam ze sa 188AP zachová a este dakujem organizatorom DOD vsetko bolo výborné dúfam ze sa DOD ešte zopakuje. ?
Bohužial som sa kvôli chorobe nemohol dostaviť
Ak sa smiem spýtať čo je s Karosou B732 (NR-198AP) Tu sa píše,že ešte nie je zošrotovaná.. ďakujem za odpoved
Maarek