Aj ja dufam ze sa 188AP zachová a este dakujem organizatorom DOD vsetko bolo výborné dúfam ze sa DOD ešte zopakuje. ?
Bohužial som sa kvôli chorobe nemohol dostaviť
Ak sa smiem spýtať čo je s Karosou B732 (NR-198AP) Tu sa píše,že ešte nie je zošrotovaná.. ďakujem za odpoved
alvin
http://alvin630.rajce.idnes.cz/Vozovna_Trnavka_22.09.2012
alebo
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.470393212991150&type=1