nebolo by to odveci. Na linke 21 bol a doteraz sám tomu nechcem veriť že mal na dverách znak wi-fi,som si najprv mysel že zrak ma klame ale prisahám že som to tam videl
Vladimír: Ktorý autobus bol účastníkom škodovej/udalosti, dnes na L21 smere z NR do Lužianok,
aké sú škody, ktorý autobus to bol????
za odpoveď vopred ďakujem.
viem že neobvyklá otázka ale nemohlo by v blízkej dobe nitrianske Citaro dostať transparenty mielec? príde mi to trochu trápne aby moderný autobus ako Citaro chodil s cedulkami. A ako bonus nitrianska klasika - vzadu neoznačený
Dobre že si ju spomenul. Jak to vlastne s ňou je? však rozlúčka s Karosami už bola tak v podstate nevidím dôvod že prečo by mala jazdiť už nejaká B732...sry ale proste neviem pochopiť prečo ešte vlastne jazdí
Dnes som sa úplne potešil, že som natrafil na NR025DA. Kedy sa plánuje jej dôchodok? Resp. dúfam, že nie tak skoro, lebo je to už rarita natrafiť na "poriadny" stroj ?
zastávka linky č. 21 nástup pred žel. stanicou a na výstup je pred podnikom - zastávka Rybárska,
zastávka SAD je presne oproti vstupu do garáže VT Nitra.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
bubboo