Dobrý podvečer želám všetkým,
potreboval by som pomôcť s dopravou na DOD. Ak chcem použiť špeci linku do areálu a chcem ísť z AS, tak na akej zastávke by som mal nastúpiť? Ako je to s cestovným na tejto linke?
Ak by som použil L21 a nastúpim na zastávke Rázcestie autobusová stanica, kde sa táto nachádza?
Ak chcem prísť do Nitry spojom, ktorý prevádzkuje SAD TT, kde sa nachádza zastávka Nitra,SAD a ako je to ďaleko od nej do areálu?
V prípade nejasností spresním, pochopte prosím, že Nitru inak ako z auta a z nákupných centier nepoznám.
Ďakujem za zodpovedanie otázok ?
Ja tiež chválim akciu, milo ma prekvapilo tá zachádzka cez Velký Lapáš - Golianovo - Čechynce - Janíkovce. Bolo to príjemné spestrenie programu. Účasť ex. 176AP ma tiež potešila. ?
Robím momentálne na "iks" veciach súčasne, takže nestíham. Jedno aj druhé, na ktoré sa pýtaš, by malo byť do večera o.i. aj tu na iMHD. Aspoň v to teda dúfam.
Vladimír: Podľa tohto plagátiku http://www.veolia-transport.sk/res/data/012/001468.jpg budú jazdiť nostalgické linky napr. aj z aut.stanice, bude zverejnený aj nejaký približný cestovný poriadok? Teda od kedy do kedy budú jazdiť. V tomto smere mi chýbajú informácie, keď prídem do NR aby som sa vedel zariadiť. A ešte ma zaujíma táto sobota tj. 15.9.12, má byť aj rozlúčka s Karosami. Teda kedy bude zverejnený nejaký ten program, pretože zrejme od zajtra som bez netu a nebudem si mať ako zistiť, kedy akcia začína a podobne. Ďakujem. ?
Šotouši z Bratislavy aj odinakiaľ sú samozrejme vítaní, len musia chápať, že akcie podobné druhu sa dejú predovšetkým pre propagáciu verejnej dopravy pre miestnych. Deň bez áut je len jeden, je 22. septembra, dokonca to padlo vynikajúco na sobotu - nie je o čom...
Momo
potreboval by som pomôcť s dopravou na DOD. Ak chcem použiť špeci linku do areálu a chcem ísť z AS, tak na akej zastávke by som mal nastúpiť? Ako je to s cestovným na tejto linke?
Ak by som použil L21 a nastúpim na zastávke Rázcestie autobusová stanica, kde sa táto nachádza?
Ak chcem prísť do Nitry spojom, ktorý prevádzkuje SAD TT, kde sa nachádza zastávka Nitra,SAD a ako je to ďaleko od nej do areálu?
V prípade nejasností spresním, pochopte prosím, že Nitru inak ako z auta a z nákupných centier nepoznám.
Ďakujem za zodpovedanie otázok ?