Podla mňa by sa malo kúpiť 20 rykša bicyklov a používať to ako Pedicab s tým že by boli flexi jazdiace centre a bližšom okolí centra Nitry, povedzme že v časoch 18-02 h . . .
Keď je tak,nič neváhaj,rozbi prasátko,ber prašule do bazáru a kúp...ešte majú predsa 15 ,,kusi"...ale ak vydržíš tak budúci týždeň isto dostanú čerstvé,nové,ešte perfektnejšie...
100% Súhlasím. Ja si myslím že ďalšie autobusy,ktoré Veolia zakúpi by jednoznačne mali byť krátke Van Hooly. Soriek je už priveľa a Van Hooly sú,ako spomínaš,perfektné ?. Aj napriek tomu že ja mám z nitrianskej mhd najradšej Solarisy (2)
Vyťaženosť L28 nikto nespochybňuje. Aj preto jej kapacita bola plne včlenená do L32. Medzi Chrenovou a Klokočinou nejazdí ani o jeden spoj za deň menej. Práve naopak, jazdí ich oveľa viac.
rád by som sa opýtal, či by sa nedala L26 posunuť o 5 minút skor od zastávky Tesco OD smer klokočina nakoľko ide rovnako s L9 bolo by to len v čase od 8 00 - 13 00. Možnože L9 nadvazuje na L26 a musia isť naraz , inak nemám ine vysvetlenie. Ďalej by ma zaujímalo, či by sa L7 nedala posunúť L 7 v čase od 8 00 - 13 00 na 15 a 45 minutu. Ďakujem za vysvetlenie.
Prosim vedenie Veolie aby prehodnotili linky č.29 a bývalu linku č.28. 29 jazdí skoro stále prázdna a myslím že je na Chrenovej zbytočná oproti tomu 28 jazdila na svojej pôvodnej trase vyťažená a bola to jedna z najlepších liniek z Chrenovej na Klokočinu.Prosím vráťte ju.
Úplne súhlasím, včera keď som videl bližšie, tak som si pomyslel, že Veolia už riadne padla na hlavu, pripadne mi to ako reklama na ,,mestský bordel", nie som proti reklamám na MHD, ale malo by záležať aj ako vyzerá a pôsobí.
Kedže Veolia Transport Nitra je členom skupiny Veolia Transport,podlieha v takýchto závažných veciach vyššiemu veleniu-ak by sa takéto vozidlá nachádzali v rámci skupiny Veolia Transport nevyužité,určite by sa riešila otázka formou presunu techniky v rámci skupiny-ako tomu bolo aj v prípade AG 300.Nič obdobné,ale evidentne možné nebolo,takže s kludom poutierajte ejakuláty z klávesníc,nič nebude...
PROSIM O POMOC,TENTO TYZDEN MI BOL ODCUDZENY NOTEBOOK A CHCEL BY SOM DAT INFORMACIE O NOM ,PROSTREDNICTVOM PLAGATIKOV,KTORE BY SOM CHCEL VYLEPIT V AUTOBUSOCH ALEBO NA ZASTAVKACH . NA KOHO SA MAM OBRATIT S BLIZSIMI INFORMACIAMI O POVOLENI LEPENIA TAKYCHTO PLAGATIKOV? ? PROSIM ,POMOZTE MI ,KONTAKTUJTE MA NA MOJ EMAIL mimi.stefanka@gmail.com , CIM SKOR ,TYM LEPSIE ? ,PROSIM NEMUSITE TU O TO DEBATOVAT,KTO CHCE NECH SA OZVE,DAKUJEM ESTE RAZ ! ?
mimi.stefanka