Otázka pre Vladimíra: Pred asi mesiacom som si bol dobíjať kredit na EZČK v pokladni Tržnica a všimol som si tam dobijací automat na EZČK. Kedy bude teda v plnej prevádzke a v akom mieste?
Vrchol arogancie vodiča autobusu Karosa B 731 NR 190 AP L 7 odchod z Považskej 14:32 odchod 14:30 videl ma že idem na bus a pred nosom mi zavre dvere. Toto sa mi nestalo raz.
Dnes už možno s istotou povedať, že termín zmien v CP v októbri nebude. Návrh bol predložený, budú sa k nemu vyjadrovať ešte jednotlivé MČ.
S trasou cez Chrenovský most sa momentálne nepočíta z toho dôvodu, že nie sú km nazvyš. Po zmene CP by sa ich objem mal ešte mierne znížiť. Nevidím priestor, kde by sa dalo ubrať v prospech tohto nového spojenia.
Ale neboj, cez Chrenovský most pôjdu v roku 2012 VŠETKY chrenovské linky počas uzávierky Univerzitného mosta, ktorá bude trvať cca pol roka.
Zdravím, Vladimír. Úprava cest. poriadku MHD, podľa najnovších informácií, sa má udiať v októbri. Chcem sa preto spýtať, či sa neplánuje aj doprava vedúca cez Chrenovský most. Pozeral som si aj vypracovanie Žilinskej univerzity, teda aj trasovanie a nič tam také nebolo. Udejú sa ešte nejaké väčšie zmeny v trasách ?
Ďakujem za odpoveď. ?
Pozdravujem vsetkych, ktori pracuju v tychto horucavach a tesim sa, ze v meste "pobehuju" klimatizovane autobusy. Vcera som isla domov linkou 32 a nechcelo sa mi vystupit, tak tam bolo prijemne...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
SorNB12