Reply on: MacT #16430:
Celkovo na L 2 ráno či už z Kmeťovej z mesta chodí dosť študentov a som za zvýšenie cestovného ale len jednorázoveho. Pomohlo by to bo mnohí ludia by si zabezpečili čipovú a doprava by išla plynule.
Ja som už so ženou aj viezol, dokonca som už aj jednu či dve sfotografoval. I keď som to zistil až doma.
To tak zvyčajne býva, ja vôbec nevnímam okolnosti pri fotení kto za tým je, nemám jednoducho na to čas to riešiť. Strážim si body automatického zaostrovania, a dúfam že ich bude niekedy viacej ako len deväť ? (napríklad ako tu, Canon EOS 1D Mark IV
http://a.img-dpreview.com/reviews/CanonEOS1DMarkIV/Images/Viewfinder.jpg alebo minimálne 19 u Sony A77
).
) a ostatných záležitostí spojených s riadeným dopravného prostriedku.
Možno by to chcelo nejakú ešte na prímestskú. ?
Bubak
O tej žene z Topoľčian som veru nevedel. Tu sa hovorilo že je naozaj dosť dosť dávno čo tu bola nejaká žena, a teraz okamžite neprišla nielen jedna. Inak ja som teda cestu zažil s niektorou z nich na jednej z ex. BB Karos B952E. Nemám čo k tomu dodávať, bolo to úplne okej!
Re #16424 Tootti:
Ohľadom výpovednej hodnoty:
Ja si tieto veci zvyčajne píšem len pre seba, a kto chce nech si to prečíta. Ja sa inak s tým vždy rád vykecám, som už proste taký človek.
Na druhej strane, ako som vyššie napísal, neberiem ohľad na to ktorý presne šofér tam je, prioritu má autobus, mnohokrát si to ani vôbec nevšimnem.
Keďže viem, že sa sa niekedy stane, že sem chodia vodiči môže to slúžiť i pre nech si kliknú a vidia čo tam vidíme. Veď ne tej úplne poslednej strane robíme (teda minimálne ja) to robím aj pre nich, nech majú úprimnú radosť a záujem.
Nikdy som nikomu nepovedal, že sa nemôže aj cez ten môj pozrieť ak o to požiada. Prípadne môže ma kedykoľvek niekto kontaktovať, email mám tu vyhodený. Veľmi rád odpoviem. To isté sa týka aj teba Tootti. ?
---
Toto je špeciálne odpoveď len pre teba...
Ohľadom 3D dokážem odpoveď jedine to, že Sonky majú mód 3D Sweep Panorama ktorý je schopný potom ekvivalente zobraziť na niektorom z TV Sony Bravia 3D obraz, čo napríklad v prípade spomenutej A77 znamená v nastavení wide, teda širokom 7152 pixelov krát 1080 (teda práve užšia strana 16:9 pomeru HD). Použiť sa to dá už teraz, takže nikdy už neplatí. Prípadne sú tu testy s dvomi telami a podobnými objektívmi, Sony prípadne vydalo 3D ďalekohľad s možnosťou natáčať video, teda možností je veľa.
Ohľadom "nesfotíš" s úvodzovkách vyjadri svoj postoj jasne, ak máš výhrady k mojej tvorbe prípadne výstupe veľmi sa poteším ak by ich povieš, každý názor je mi prínosom a akceptujem ho. takže šup šup písať. Alebo minimálne vysvetliť.
Menšie BTW ohľadom tých AF bodov: Veď si mohol ešte vtedy pred rokom kúpiť D300, bol by si na tom tak isto... je to naozaj veľmi odolné telo, výstup má dobrý a AF je skvelý na APS-C telo. Uzávierka je naozaj odolná, oveľa viac ako u D700. Nuž a mohol som kľudne poslať aj príklad na Nikon D3s ako teda tebe a užívateľovi bajometu Nikon.