Konečne je vyradená Karosa B 731 NR 147 AP mala svoje dni zrátané. Však ale mohli by ju nasledovať napr NR 151 AP,
NR 174 AP, NR 601 BE, NR 360 BU, NR 905 CU, . Inak sú ostatné karosy a akom takom stave pojazdne a v dobrom stave. Ale dúfam že príde čas aj na tieto ktoré som vypísal a hneď by to bolo lepšie vozenie. Už aj Nitiranská MHD speje k lepšiemu
Ďakujem vám v mene všetkých Nitranov
Pravda je že dizajn nič moc ale z hľadiska emisií je to pre Nitru dobrá voľba. Hlavne pre to že centrum mesta je dosť znečistené dopravou (nie len mestskou). Aspoň jeden dva elektrobusy by sa hodili.
Zdravím, dnes mi kamarát vravel, "ževraj" nejaká zahraničná spoločnosť vstúpila do Veolie a kúpila istý podiel. Je to skutočne tak, alebo ide len o nejakú klebetu? Snažil som sa niečo vygoogliť, ale nič som nenašiel, tak sa pýtam radšej kompetentnejších. Sorry, ak to je napodiv blbá otázka, pýtam sa len pre istotu. Ďakujem za odpoveď.
My sme ale neriešili úspornosť 732 vs. 952 ale Vrakosa Classic vs. NP a tam je tá klasika rozhodne úspornejšia. Aj vďaka manuálu, aj vďaka tomu, že klasická konštrukcia je ľahšia.
ani nie. B 952 je uspornejsia ako B 732. Predpodkladam, ze pri B 951 vs. B 731 to bude podobne. Treba porovnavat aj podla prevodovky, s automatom je spotreba vyssia. Neviem ci aj v NR maju naftovu ligu. Tam by sa videlo, ktory typ ma lepsiu spotrebu v nitrianskych podmienkach.
074