Reply on: Oki #130:
linka 29 premava aj poobede?? v CP (na internete) su uvedene len spoje, ktore chodia rano...
vieees, ked mne sa az tak velmi ucit nechcelo, takze som radsej robil nieco ine
Gratulujem!
:-p :o)
za pripadne gramaticke chyby sa ospravedlnujem, ale snad sa to bude dat pochopit co som tam popisal....vacsie chyby poprosim oznamit mailom 
TeBeCe