no....popri uceni sa na stanice som stihol spravit aj english verziu tychto stranok
za pripadne gramaticke chyby sa ospravedlnujem, ale snad sa to bude dat pochopit co som tam popisal....vacsie chyby poprosim oznamit mailom 
ad vnutorne displeje: parada, aspon uz nebudem musiet pocitat na prstoch zastavky ked pojdem niekam prvy raz, aby som vedel ze uz som tam
za pripadne gramaticke chyby sa ospravedlnujem, ale snad sa to bude dat pochopit co som tam popisal....vacsie chyby poprosim oznamit mailom 
ad vnutorne displeje: parada, aspon uz nebudem musiet pocitat na prstoch zastavky ked pojdem niekam prvy raz, aby som vedel ze uz som tam
TeBeCe
inak, by ma zaujimalo, preco nove a generalkovane vozy su v celobielom natere? chysta sa nejaky mestsky nater, alebo je to v ramci setrenia?
uvazuje sa v Nitre este s generalkami Ikarusov 280?