Reply on: Vladimír #1255:
Myslim, ze po presmerovani na paralelnu ulicu odlahne cestujucim, vodicom aj autobusom, a ti co sa "zasluzili" o tie priblble testery perovania a tlmicov, nech slapu na vzdialenejsie zastavky. Blbe je akurat na linke 30 vychadzanie na Prazsku, tam by to chcelo zrkadlo a cesta tiez nie je v bohvieakom stave, a na Partizansku (linka 33)sa asi tiez blbo toci.

M