Reply on: Vladimír #1255:
Myslim, ze po presmerovani na paralelnu ulicu odlahne cestujucim, vodicom aj autobusom, a ti co sa "zasluzili" o tie priblble testery perovania a tlmicov, nech slapu na vzdialenejsie zastavky. Blbe je akurat na linke 30 vychadzanie na Prazsku, tam by to chcelo zrkadlo a cesta tiez nie je v bohvieakom stave, a na Partizansku (linka 33)sa asi tiez blbo toci.

Mato
SOM MU VAZNE VDACNY, DODRBAL MI DNES CELY DEN!
Odporucam aj ostatnym ist na 25-ku smer Liecebny ustav s odchodom z Durcanskeho o 11:46, "urcite" sa jej dockaju. Zaujimave, ze na strankach sadnr.sk maju spravny odchod danej linky o 11:26 (http://www.sadnr.sk/mad/linky/000025s2.htm)