Reply on: veteran #59224:
Nie raz bola porucha hlasena, len sa na to proste kašle. Šírili sa zvesti, že už je bez čísel a čaká na svoj koniec, hoci to sa šírilo už o mnoha vozoch, ktore nakoniec opravili, teda, poslali vonku je asi lepši vyraz. Tak isto som si naivne myslel, že keď nebol vonku pravidelne viac ako rok, tak že ho robia. Ale zjavne ho neurobili. Asi maju mechanici veľa prace, však nie raz som bol svedkom toho, ako "robia" piati okolo autobusu, traja opaľujúc sa a dvaja chudáci robili.... Nechapem, fakt nechapem, prečo nerobia z Bardejovskej kontroly na Hornadskej, kameň na kameni by tam neostal, ak je vedenie len trošku súce. Pravdepodobne ale platí, že aké vedenie, takí zamestnanci....
cedin
S tým by podľa mňa nemal byť problém, malo by sa to dať.
Ten výpočet v zmluve (čl. V a VI a prílohy č. 5 až
Tipujem, že v tom asi problém nebol.