Reply on: rpopo #59166:
darmo ze to co pises dava zmysel, ked je nad tym vsetkym politicke rozhodnutie.. Inak momentalne nie su schopni udrzat v premavke nie ze trolejbusy ale uz ani elektrobusy, vsetky z prvej serie su uz nejaky cas odstavene cakaju na kontrolu a peciatku ?
afeno
110mat110. Za tych par centimetrov, ktorych boli pridane ( konkretne 1 rad sedaciek nad zadnou napravou ) to ajtak nesedi..
Ale 1,5 troliku stoji rozhodne viac. V Prešove teraz kupili 31Tr za 570 000€/ kus.