Reply on: Peter #3282:
Prečo by mali obchodné centrá mať nízkopodlažný bus? To nie su argumenty, že obhospodáruje Lidl, Kaufland a Optimu. Keby sme sa tu bavili o L32 tak možno. L32 má po ceste:Polikliniku KVP (chodia babušky z Myslavy k doktorom pokecať)
Polikliniku pri FN
Železničnú nemocnicu
Autobusovú a železničnú stanicu
Polikliniku Východ
Toto sú argumenty pre nízkopodlažný bus a nie obchodné centrá. Ak by som stiahol Solarisy z L18 tak jedine na L32. ?
Pivix
To ze SU ma 15m je v poriadku. Ale si pozri kolko je miest na statie. A ked raz potrebujes prepravit vela ludi na jeden smah tak mozes kaslat aby si vsetci sadli a mali este priestor okolo seba... A mozem ti potvrdit ze do SU sa vojde viac ludi ako do klbaku. Samozrejme o kulture cestovania nehovorim. Takze tam mas tie 3metre...