Reply on: *SOLARIS* maniak #12953:
Moja ruka v ohni, lebo som ju videl na L20, síce išla z Hronskej na Toryskú smer Myslava, ale bola tam. ? Okolo 13.30.
vodič ma nalepený paper na palubovke že "pohýňaj sa na jednotke" a on furt len na dvojke...(cesta 8.20 od OD Beta) ? ?
?