Kus Ta doplnim. Naco nam snivat o kdejakych modernych vozidlach, co i len o obycajnej T3RNEV, ked sa nevieme starat ani o to, co uz mame. Nevieme, ani nie sme ochotni.
LUK: V NR majú vlastné SORy? Inak ten náš SU15 CNG by bol možno zaradený aj skôr, nebyť predvádzacích jázd v iných mestách najprv v PL, potom v ČR a ktovie, či ešte nebude premávať niekde po SK
Košičania, tak dlho sa chystáte zaradiť prvý NP plyňák do pravidelnej premávky, až vás v tichosti predbehla Nitra... ? Odvčera prvé Ekobusy/SOR v premávke. ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
VLK
musia sa najprv dohodnúť.... DPMK potom bude môcť používať ISIC - kartyvydávané EMtest-om...
VLK