Reply on: Vladimír #911:
No Vlado, teda, to sa Ti ako s tym prstom podarilo... 8-/ Na to sa musim ist pozriet. Jedine s novymi Irismi som sa neviezol, ale ani mi nechybaju, navyse, premavaju mi tu popod onami na L20, tak oni si ma najdu same... Ale ruky dam od nich prec '-).
), povedal mi, že ráno bola na L15, ale že vraj mala nejaké problémy s dverami či čo, tak ju stiahli 
Nuž, Karosáci mohli vymyslieť vetráky viac "blbu- a úrazovzdorné".
. Najprv som si to rozfofroval na rychlodrahe az na 75 km/h, no vo vytrzeni som prehliadol usekovy delic (i ked len na 1. stupen) a takisto peressku vyhybnu, ktorou som nechtiac prefrcal viac ako 60 km/h
Sarko
Uplne nahodou, ani som sa neprosil '-).
Chalani, pozistujte, co to ma ta nasa 5101 za motor. Pokial ma DAF, su iba dve moznosti:
- DAF PE 183C1 s 186 kW, 9,186 l
- DAF PE 228C s 231 kW, 9,186 l
Ja mam pocit, ze na 12m bus bud taha s vykonnejsim motorom, ale moze to byt subjektivny pocit. Je mozne aj, ze len vodic skusal jeho akceleraciu