V autobuse do Košíc zomrelo šesť ľudí
http://spravy.pravda.sk/sk_ckronika.asp?r=sk_ckronika&c=A041213_090022_sk_ckronika_p01
Niekde bolo mylne uvedene, nie je to autobus spoločnosti Tourismo, ale slovenskej Granus Trans ?
http://spravy.pravda.sk/sk_ckronika.asp?r=sk_ckronika&c=A041213_090022_sk_ckronika_p01
Niekde bolo mylne uvedene, nie je to autobus spoločnosti Tourismo, ale slovenskej Granus Trans ?
ja len nerozumiem, preco to zacalo vadit Kostolancanom az teraz a ze komunisticky nazov "Druzstevna" vydrzal az do GVD 2004
Esicko