Reply on: SOLARIS MANIAK #8910:
čo je na tom cieli ŽST zlé? Veď je to tak nie? ? (aj keď cez Nižnú Myšľu ?)
Na vlastnom piesocku sa predsa hra lepsie
Tento rok skoncil VS a jeho prax: brigadoval ako casnik ?. Hovorim tomu odvaha (akurat, ze v samotnom inzerate je jasne napisane: 'nie pre absolventa'). Ked tak rozmyslam tak i Paľo Trieska spod Antény pod vykrývačom sa môže prihlasit do tohto konkurzu. ?
SOLARIS MANIAK
5244-ka jazdí stále keď je na linke 28 s cieľom ŽELEZNIČNÁ STANICA cez Výšnú Hutku. Asi je to tým, že má najstaršie BUSE.
5203 včera aj dnes na L14 s tým istým vodičom. Dúfám, že bude ešte na L55!!!, lebo je to jeden z najlepších autobusov linky 55.