Reply on: Balky #8707:
Pojdem L3, potom si prestupim na L19 este raz si prestupim na L25 a som na NO ? ? ?
.
toto som nasiel v texte o BCK na oficialnom webe DPMK a kusa tomu nexapem..."Ďalšie dobitie BČK je možné realizovať max. 30 dní pred dňom ukončenia platnosti predchádzajúceho dobitia." mozete mi to objasnit?!...dakujem...
TA
Inak ja som bral do úvahy stav, ktorý bol tesne ( asi od roku 2000 ) pred prečíslovaním.