Reply on: reparil #83608:
Takže, pekne po poriadku. Peniaze na MET2 ani neboli v tomto programovom období vyčlenené, takže je nepravdepodobné, že by to bolo v nejakom blízkom období realizované.
Ak by aj nejaké peniaze boli, oveľa jednoduchšie je ich minúť napr. na vozidlá (trolejbusy).
Ad 2. Radšej žiadnu rekonštrukciu, než rekonštrukciu, ktorá bude narýchlo "zbúchaná" a jej následky budeme trpieť ďalšie desaťročia (viď všetky doposiaľ zrealizované rekonštrukcie).
A ako by s tým porušil cestovný poriadok? Hej cyklisti sa po odjazde zobrali a šli na bikoch domov no s takým prístupom čo myslíš využijú ešte niekedy mhd aj bez bicykla?
Troll
Hej? A toto je prosím čo?
https://www.dpmk.sk/prepravne-podmienky/preprava-bicyklov
(3.3.2019 bola nedeľa)