Reply on: S499.1023 #81521:
Tak otvorený zvršok je v prvom rade lacnejší a jednoduchší na údržbu. Tým by sa dali ušetrené peniaze použiť napríklad na lepšiu informačnú technológiu alebo na nejaké iné veci, ktoré by projektant navrhol. To, že je hlučnejší by nevadilo, pretože tam nikdy nebude bytová výstavba. Podľa mňa by to navyše vyzeralo lepšie ako asfalt. Ako keby ho už nebolo dosť v Košiciach. To je môj názor. V čom je podľa teba lepšia terajšia voľba, kde nalejú betón na podvaly a na vrch dajú asfalt? Lebo autobusy po takomto vyhotovení aj tak nemôžu jazdiť.
cedin
Videl som dakde na webe, že SOR na nejakej výstave predstavoval aj 12 m-ový elektrobus.
Na svojej stránke (http://www.sor.cz/site/index.php) však v tom majú už mesiace chaos:
klikneš raz - uvádza sa 10,5 m, klikneš druhý raz - ukážu sa 8 a 10,5 m, klikneš na ktorýkoľvek z nich a klikneš na katalógový list - vyskočia 8, 9,5 a 11 m...