V pondelok zažije Slovensko chaos,všetky SAD spoje budú jazdiť ako cez víkend.Kvôli obvyklému problému:neuhradených cez 300 mil. Sk.
?
mail mi dosiel den pred vianocami.
Tak hadam aj teraz dojde (skor nez pred vianocami :))
Balky
Inac, typ pisma na inform. paneloch je hrozny. Velkym "PORUCHA", "DO VOZOVNE"... no ?