To si stal, alebo si robil reklamu pre kooperativu (pan vodic, tu je 40 a vy ste sli 30...zasluzite si...odmenu)???Ja len, ze predbiehal plne nalozeny kamion... ?
Ja som isiel 28.10. domov a 30.10. z domu autom. Plny suhlas. Samovrazednych manevrov som za tie dva dni videl asi osem, jazda spocivala scasti v modleni sa a scasti v opakovani si prvej pomoci.
Najlepsie bolo, ked na ceste Zilina - Dolny Hricov sa ma rozhodol predbehnut kamion - vpravo osobne auto (ja), v strede kamion cisterna s fosilnymi palivami, v protismere druhe osobne auto. To som sa fakt bal.
Asi si sedim na vedeni, ale na dialkovom SORe na dialkovej linke nevidim nic chore. Aj ked je mozno kus prekvapujuce, ze taku trasu ide 10,5 m vozidlo.
Urcite ste si vsimli ze odkedy spustili usek Palackeho atd... tak su tam cim dalej tym vecsie kolony aut. A samozrejme o tom chaose co tam panuje v spicke ani nehovorim. Zaujimave je ze kolony boli pred sprejazdnenim mosta mensie. Ci sa mylim??? Komicke je ze ked bus prechadza tymto usekom zo vsetkych ludi v nom sa razom stavaju inziniery a prezentuju svoje myslienky ako tie najlepsie
môžem sa ťa spýtať, ako sa dá zoobojsmerniť hviezdoslavova ulica ? vytnú sa tie staré stromy ? alebo sa posunie električková zastávka niekam ? existuje nejaký projekt na to už ?
Ono to bude trochu zložitejšie, lebo územne je schválená prestavba Hviezdoslavovej na obojsmernú komunikáciu a následne vznik pešej zóny na Bačíkovej a Továrenskej. Takže buď sa presadí zrušenie tohto zámeru, alebo sa vybudujú jednosmerné stopy po Bačíkovej a Hviezdoslavovej a až bude aktuálna prestavba komunikácií a prípadne aj električkovej trate na stanicu, tak sa ten úsek bude musieť postaviť prakticky nanovo.
Oki, nic sa nestalo. Pocital som s tou spravickou v hornej casti, upozornil si ma, ze je zahrabana az dole. Cital som to ako laik, teda len najhorucejsie spravy v hornej casti.
"Členovia predstavenstva by v rámci investičného plánu podniku chceli v budúcom roku začať realizovať ďalšiu etapu zavádzania trolejbusovej dopravy do MHD a to v úseku z námestie Medzinárodného maratónu mieru na sídlisko KVP."
Pardoon. Nepocital som s tym, ze taka dolezita infoska sa supne niekde na spodok stranky. Tam, kde pomaly chodi len spravca stranok.
Hlavne,ze na vrchu stranky, prakticky hned po vlezeni na tieto stranky,sa vytrcaju ine, "najdolezitejsie" spravicky.
Potvrdzujem. V nedelu som soferoval do BA a spat. To bolo nieco otrasneeee ? . Hoza des. Som sa len cudoval ze tym autam za jazdy neopadavaju kolesa... A zboznujem ked dedo s radarkou na hlave nalepeny na prednom skle 50Km/h na budiku, stredna ciara medzi gulami a rozculuje sa co vsetci trubia a ponahlaju sa... ?
Tak 1.11. som skoro celý deň šoféroval a poviem Ti, čo vystrájali tí sezónni vodiči, ktorí raz za rok vytiahnu auto z garáže plnej pavučín, tak to bola proste sila. Mal som nejaké 4 kolízie, raz som sa skoro zrazil čelne, raz jedna stará škodovka so starým ujom, ktorý prednosť-neprednosť auto-neauto ma vytlačil z vedľajšej cesty na krajnicu a jeden žigulák (dvojnásobné istenie vo forme okresu KS...) sa pred križovatkou Stará prešovská-nový most na Palackého (iba jeden pruh) rozhodol zastaviť a hodnú chvíľu rozmýšľať, či pôjde doľava alebo rovno.... ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Papyr