Reply on: Bjorn #77266:
A čo? Veď si len vypichol a zámerne zveličil zopár drobných, úplne bezvýznamných, takmer nedostatkov. A toto je súdruhovia, typické jednanie zakuklených kritikov DÚHY, oportunistických podkopávačov prirodzenej autority nášho milovaného súdruha primátora Rašiho a jeho najbližších spolupracovníkov, jednanie zarytých odporcov projektu IKD a vnútorných nepriateľov nášho krásneho, rozvinutého, socialistického mesta a jeho uvedomelých občanov. Celý projekt bude slávnostne odovzdaný v predstihu a v plnej kráse, nášmu pracujúcemu ľudu, dňa 7. novembra 2015 a takto dokážeme všetkým štváčom, že naša železná päsť znovu rozdrví všetkých pochybovačov a našich nepriateľov. ? ? ? ? ? ? ?
veteran
— plne NP električky nám netreba, lebo však čo sa majú teľatá čo prechádzať po voze hore-dolu,
— klimatizáciu netreba, lebo z nej bolí hlava,
— 30+ metrové električky nám netreba, lebo nemáme koho voziť,
— predjazdné koľaje pod mostom VSS netreba, tak ich pre istotu ideme zrušiť,
— konečnú na Staničnom námestí nechávame tak, ako je, lebo tak to bolo dobre 40 rokov,
atď. Všechno to samé, jenom v bleděmodrém.