Reply on: veteran #77180:
Stĺpy na chodníkoch projektujú aj na veľkej časti Moldavskej cesty, prakticky celý úsek od Idanskej až po SOŠa, východná strana. Detto Bardejovská (tie stĺpy, čo teraz ponatierali do cirkusantského náteru, sú plánované na demontáž).
MVV a MVG totiž vedia, čo je správne...
veteran
Veľmi by ma zaujímalo, prečo projektant trakčného vedenia navrhuje zmeniť polohu trakčných stĺpov na východnej strane ulice z doterajšej polohy v trávnatom páse za chodníkom do novej polohy priamo v trase chodníka (moderé kruhy = navrhované stĺpy, prečiarknuté fialové = stĺpy určené na demontáž). Budeme tam pomedzi ne slalomovať? ?
http://abload.de/img/screenshot2015-08-141q8udw.jpg