vsak ako inak po duhovsky ked uz nejde inak, tak rupnut na priecestia asfalt..no comment.. pozrite sa co najnovsie vyviedli na kuzmanke.. asi im dosli sive dlazdice-cert ich bol tu dlzen.. http://lh3.googleusercontent.com/-YkYSAedgZpA/VZg8sOETMjI/AAAAAAABfto/fmOh9BymcsY/s912/IMG_0020.JPG takto po duhovsky doondiali na kuzmanke vsetky prechody pre chodcov ?
TA
To, čo sa používa teraz v Košiciach, je gumokov? Vyzerá to inak než štandardné železničné priecestia na Slovensku.
Inak, technologické postupy priamo na mieste zahŕňajú aj orez toho gumového materiálu – môžeš sa prísť presvedčiť osobne na vlastné oči.