Reply on: monoblok #75848:
A to chceš ako riešiť výtup a nástup substrátu? Do koľaje pod kolesá protiidúcej električky??
ciste kocurkovo.. toto vsetko vramci celeho IKD a casti MEU ked sa stihne do konca jula, ta ja zjem obe papuce ? http://www.tvnoviny.sk/domace/1785696_dostat-sa-do-centra-kosic-je-hotove-peklo.-mesto-rekonstruuje-trate
monoblok