Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Napíšte niekto, čo bráni vrátiť električku na Hlavnú? (hoci len na krátku linku NMMNO)
Nikto by to nevyužíval? Alebo politická (ne)vôľa? Chýbajúce troleje? Peniaze? Statika Dómu? Parkovisko v koľajisku pred DoubleTree?

Moja laická predstava:
• 5 zastávok (blízko pôvodných), trebárs aj bez ostrovčeka: NO (v úvrati), Urbanova veža, Andrássyho palác (Dom potravín), Tesco, NMM (v úvrati pri križovatke) (prípadne ešte pridať novú Dolná brána, na úrovni začiatku parčíka za pódiom)
• 1 alebo 2 KT8D5, podľa toho interval (ak len jedno, buď obeh alebo kyvadlovo po jednej strane Hlavnej – jedna strana pokojnejšia, druhá s dopravou)
• max.rých. 20km/h, okolo Dómu 10 (alebo 5)
• označenie L1 (el. č. "1" sa na Hlavnú hodí viac ako č."8")
Kultura cestovania snad nebola cele sviatky, ale to nie je zalezitost iba Kosic.
Reply on: romeo #75247:
A načo? Nebodaj aby tu náhodou bola nejaká kultúra cestovania?
dnes síce sú ešte prázdniny,ale všetky spoje linky 6 natrieskané ? Mali jazdiť už súpravy,alebo aspoň varia do víkendu
Reply on: Dead #75243:
Žiaľ, zjednotiť 20 a 32 pod jednu linku sa nepodarilo...
http://imhd.sk/ke/doc/sk/14121/Zmeny-cestovnych-poriadkov.html?dfpi=24#24
Reply on: Yogi616 #75244:
Keď si všimneš, túto chybu (36 > Tesco Džungľa) máme aj na webe a objavuje sa vždy po aktualizácii dát...
Reply on: myslavcan #75241:
Mne pri L36 ukazuje v jednom smere ako konečnú KVP, ale v druhom Tesco, Džungľa. Ale iba pri tom vyberaní smeru, v CP je to už v poriadku.
Vlastne je IMHO nezmysel ze spoj so zachadzkou na Heringes ma vlastnu linku, s uplne inym cislom, dnes som na zastavke pocul, "isla uz 20ka? -nie, mala ist na 18 ale nesla" pritom isla ta 32ka, aj ked o 3 min. skor - aj ked to je teraz vedlajsie, ale hlavne pre starsich cestujucich z KNV je to nezmysel, aj kvoli tomu ze prakticky ma s klasickou 20kou len jeden rozdiel a to zachadzku na Heringes, stacilo teda pre 20ku pridat k casom H a nie novy spoj.
Pridam poziadavku na IMHD aplikaciu, je dobra, ale privital by som moznost zvolit viac spojov s rovnakou trasou, napr. 20+20L+32, s tym, ze pri 32ke by bolo vedla casu H, napr. 06 18H 32 ... kedze teraz idu do KNV uz tri spoje a ked chcem zistit kedy ide najblizsi spoj, tak tukat na tri spoje, to mi dovtedy spoj zdrhne. Hlavne ked sa tie casy teraz takto rozhadzali.
Reply on: master5228 #75239:
Už keď sa tu začala preberať appka, tak pridám aj ja niečo... Pri L72 ukazuje na zastávke Grunt zdvojené odchody z obidvoch zastávok. Napríklad o 18tej ukazuje odchody v minútach 13 14 33 34 53 54...
Reply on: master5228 #75239:
Mozno by sa hodila aplikacia IMHD aj pre zltu krabicku pre soferov, evidentne je presnejsia. ?
Reply on: davidkooo #75238:
O aplikácii pre platformu WP uvažujeme... Realitou by mohla byť po prerobení aktuálnych aplikácií pre Android OS a iOS ?
Dobry den, rad by som sa spital na aplikaciu imhd. A to konkretne ze ci niekedy bude aj na windows phone.
Reply on: Dead #75235:
Treba zavolať na dispečing nie vypisovať taketo situacie na imhd, tym nič nevyriešiš, dispečer/ka sa s nim spoji a zisti kde je chyba, vykona napravu aby tak nejazdil do polnoci ak ma zle nahodenu službu.
Reply on: Dead #75235:
Čo tak zavolať na dispečing, že haló, váš vodič nedodržuje CP pretože má nahodenú zlú službu?

Telefónne čísla na dispečing:
055 / 640 74 31
055 / 640 74 32
Tak dnes uz dalsia 32ka isla skor z NO, asi tak chodi cely den.
Reply on: Dead #75233:
Palubný počítač sa riadi zadaným príkazom služby. Ak bol zadaný príkaz pre školský rok tak sa riadil ním.
Reply on: tbus #75231:
Neriadi sa to datumom? Kolko stali tie krabicky? Ked bezplatna aplikacia na mobile ukazuje presne udaje a stacila 1-klikova aktualizacia.
Inak Karosa B 832 #6267 ešte jazdí?
Reply on: Dead #75230:
ktovie či nemal v palubáku nahodenú službu na školský rok, vtedy ide ozaj na 14:14 ?

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.