Reply on: 5801 #72757:
Tak jediné, čo je nové s trolejbusmi je to, že o tie €fondy bojujeme s Banskou Bystricou... BB chce 3 kĺbové a jeden krátky... Košice chceli najprv 5-6 kĺbových, teraz sa už píše, že chceme 4 kĺbové... Takže uvidíme, ktoré mesto si to vylobuje na ministerstve...
tbus